Monitoring i Telewizja przemysłowa (CCTV)

Instalacje systemów dozorowych to nasza specjalność. Wykorzystując najnowsze rozwiązania możemy zaoferować Państwu szeroki wachlarz rozwiązań i możliwości z wykorzystaniem kamer. Projektujemy i wdrażamy systemy rozległe zintegrowane z systemami bezpieczeństwa. Nasze rozwiązania pozwalają na automatyczne wykrywanie potencjalnych zagrożeń, zdalne zarządzanie systemem oraz kontrolują określone obiekty. Każdy system projektujemy indywidualnie dla każdego klienta w oparciu o wcześniejszy wywiad na podstawie, którego dobrane zostaną najlepsze rozwiązania. Nasi instalatorzy posiadają obszerną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Na wszystkie wykonane prace wystawiamy wieloletnią gwarancję.

Monitoring Telewizja przemysłowa CCTV

Monitoring Telewizja przemysłowa CCTV

Monitoring Telewizja przemysłowa CCTV jest to system przekazywania obrazu (rzadziej w połączeniu z dźwiękiem) z określonych pomieszczeń w zamkniętym systemie odbiorczym służący do nadzoru oraz zwiększeniu bezpieczeństwa pomieszczeń lub przestrzeni, w obrębie których zostały zainstalowane kamery. Podgląd z kamer zwykle jest udostępniony wyłącznie na stanowiskach ochrony w celu monitorowania potencjalnie niebezpiecznych zachowań ale może być również udostępniony przez Internet dla określonych użytkowników. Dziś pojęcie telewizji przemysłowej zostaje powoli wypierane przez „monitoring video”, co jest właściwie anglicyzmem, lecz skuteczniej opisuje zakres i dziedzinę przedmiotu, o którym mówi. Telewizja przemysłowa obecna jest m.in. w takich obiektach jak centra handlowe, hipermarkety, kasyna gry, ulice miast, place itp. Obecnie coraz częściej funkcjonuje nazwa telewizyjne systemy dozorowe zamiast przestarzałego terminu jakim jest telewizja przemysłowa. Według nowszej definicji Telewizyjne systemy dozorowe – to zespoły środków technicznych i programowych przeznaczonych do obserwacji, wykrywania, rejestrowania oraz sygnalizowania warunków wskazujących na istnienie niebezpieczeństwa powstania szkód lub zagrożeń osób i mienia. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Każdą instalację wykonujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły co zapewnia Państwu wysoką jakość wykonania oraz trwałe zabezpieczenie sprzętu na długie lata. W swojej ofercie posiadamy również kamery ukryte w różnych przedmiotach, są to tak zwane kamery szpiegowskie. Najczęściej wykorzystywane w przypadku podejrzeń o kradzież i chęci „złapania za rękę” sprawcy.

Monitoring Telewizja przemysłowa CCTV

Monitoring Telewizja przemysłowa CCTV

Monitoring Telewizja przemysłowa CCTV